01/

לכל מי שמחפש איש אלומיניום איכותי ברמות על (וגם לא יקר - שזה חשוב!) - אני ממליץ רק על פנחס מ"מקצוענים והגונים". פנחס היה אחראי על כל עבודות האלומיניום אצלנו בבית במסגרת שיפוץ מאד גדול שערכנו. מדובר בבית פרטי - וילה בת שלוש קומות - כך שאתם יכולים לתאר את היקף העבודה.
פנחס עשה לנו חלונות כולל תריסים בכל החדרי שינה, בנוסף - תריס חשמלי במטבח, תריס חשמלי ביציאה של הסלון לגינה, וגם תריס חשמלי לחנייה. עבודה גדולה, שכללה הרבה ידע טכני, ביחד עם הרבה מאמץ פיזי, וגם שימוש בהמון חומרי גלם.
פנחס דאג לספק את הסחורה מהר ובזמן.
בנוסף - פנחס גם עבד בשיתוף פעולה מלא ביחד איתנו וביחד עם האדריכל שתיכנן לנו את הבית - כך שגם הכל יצא מבחינה אסתטית מאד מתאים.
הוא באמת איש יחיד במינו - גם מנומס וגם אדיב.
אולי הבעל מקצוע שהיה לנו הכי נחמד לעבוד איתו מבין כל בעלי המקצוע שהתרוצצו אצלנו בבית באותה תקופה. המלצתי עליו לעוד רבים ואחרים - ואני ממליץ עליו מאד גם לכם!

 

בתודה, שלומי מפתח תקוה

01/

פנחס הגיע להחליף לי בדירה חלון ישן, עשה עבודה מקצועית, ואפילו הקדים את הזמן - התחייב לי לספק את הסחורה תוך יומיים, אבל באותו היום כבר הספיק לסיים אותה.

בהתקנה עצמה - אחרי שסיים, העביר סמרטוט על החלון שיהיה נקי, הגדיל ועשה, בכך שלקח מטאטא וטאטא בעצמו את כל הלכלוך והאבק שנוצרו עקב ההתקנה, בנוסף גם עשה לי תיקון נוסף בדלת של הבית - חיזק את הצילינדר, חיזק לה את הברגים ואיזן אותה - וכל זאת מבלי לקחת ממני על זה מאום.
עמד במחיר שהתחייב - אפילו עשה לי הנחה של שישים שקלים! מאד מרוצה!

 

מרדכי זוהר הבן של רבי אורי זוהר מבני ברק

01/

אם היה אפשר לדרג את פנחס יותר ממצוין - הייתי עושה זאת! פנחס הגיע לעשות לי עבודה של חידוש תריסים לבית (עבודה שכללה החלפה של תריס וזכוכית לויטרינה בסלון + החלפה של תריסים בשני חלונות בשני חדרי שינה).
פנחס הגיע אליי כדי לקחת מדידות - ביום שלמחרת כבר בא עם כל הסחורה להתקין! הייתי משוכנע שמדובר בסיפור שיקח לו לפחות בין שבוע לשבועיים עבודה - במקום זאת, תוך פחות מיומיים זכיתי לעבודה מוגמרת.
יצא הגון גם בעניין של המחיר כשביקשתי ממנו לדחות קצת את מועד התשלום, ולשלם לו מעט יותר מאוחר, הוא לא עשה פרצופים או יותר מדי עניינים, הרגיע אותי ואמר - שלם לי כשיהיה.

 

יניב זר מפתח תקוה

01/

קשה למצוא בעלי מקצוע מקצוענים והגונים... אבל פנחס מ"מקצוענים והגונים" הוא באמת כזה.

היה לי במרפסת חלון ויטרינה ישן, שכבר נזדקקתי להחליפו, המסילות קצת היו תקועות, חלק מהשלבים היו כבר קרועי.
חיפשתי איש אלומיניום שיוכל לבצע לי את המשימה במחיר שגם יהיה לי מתאים לכיס, חברים שלי קישרו אותי עם פנחס, פניתי אליו, והוא ישר עם הגישה ה"היפר אקטיבית" שלו - נתן לי הצעת מחיר, לקח מדידות והבטיח שתוך שבועיים גג יעשה לי חלון חדש,

ובאמת תוך פחות משבועיים הוא כבר בא להתקין. הויטרינה הישנה פורקה, במקומה פיני הרכיב פרופילים חדשים מאלומיניום כולל הזגוגיות, חלק מהשלבי תריס הוא גם תיקן, בקיצור - חידש לי את כל הויטרינה של היציאה למרפסת, וגם במחיר מאד טוב.

כמו שאמרתי - הוא מקצוען בעבודה, והגון במחירים - אני אישית מאד ממליץ עליו.

 

יניב נגר מפתח תקוה

01/

היגעתי לפנחס דרך לקוח מרוצה שלו שהמליץ לי עליו ללא הרף מה שהוביל אותי להתקשר אליו ללא היסוס ומחשבה.

הוא הגיע אלי איש נחמד מדבר ברור על הכל, לא משאיר שום עניין לספקות.

לקח מידות של כל החלונות בווילה שלי באורנית הבטיח מקסימום שבועיים אספקה... הגיע אחרי 10 ימים ותוך יומיים כל החלונות, ויטרינות ותריס חשמלי - הכל היה מורכב בצורה מצויינת, הופתעתי לטובה ועכשיו אני ממליץ עליו ואפילו בצורה הרבה יותר חזקה, האיש פשוט אמן וחכם רואה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם ודואג לסגור ולסדר הכל בצורה מקצועית ואופטימלית אין עליו, אני ממליץ עליו בהמון חום האיש הוא איש טוב, מקצוען, מיומן והגון.

ממני שלחתי אותו להורי שגם הם יהנו ממגע ידו המקצועית, הוא החליף להם את כל החלונות, הויטרינות והתריסים בבית במחיר סביר והוגן. אני אישית המלצתי עליו לפחות לעוד כמה חברים ובני משפחה שנזקקו לשירות תריסים וחלונות, כולם ברכו אותי על ההפניה של האיש וגם הם ממליצים עליו בחום.

 

טל בר מפתח תקוה

01/

פנחס היקר ...

תודה רבה על התקנת החלונות המושלמת שביצעת בביתנו .

ממליץ בחום לכולם..

אדם עם לב זהב.

עבודה מקצועית..שירות אדיב ,מהיר ומחיר הוגן ביותר

אילן כהן

01/

פנחס דמרי מ"מקצוענים והגונים" הוא פשוט איש מקצוע בחסד עליון - צריך לראות כדי להיווכח ולהאמין, הוא עשה לכל החלונות והתריסים שלנו בבית פשוט טיפול 10,000 מקיף (!) והכל גם בזמן קצר, החליף וחידש שני חלונות כולל תריסים בחדרי השינה. עשה רשתות לכל ארבעת החלונות, וגם ביציאה למרפסת שירות - היכן שהיו לנו שלבי תריס ישנים - שבחציים כבר היו מתפרקים וקרועים עשה חידוש שאין לתאר, התקין שלבים חדשים, וגם שם מסילות מיוחדות כדי למנוע שחיקה ותזוזה שלהם בעתיד.

מהניסיון הרב שיש לנו עם בעלי מקצוע - פשוט אין דברים כאלו.

 

מרגלית וחנן נבט

01/

פיני שלום. ברצוני להודות לך על העבודה המקצועית והנעימה. שמחתי מאד על ההיענות המהירה ועל שהתקנת את הרשתות האמורות תוך פחות מ-24 שעות מפנייתי אלייך. יצרת אמון כבר מהשיחה הראשונה,
וללא ספק אתה בעל מקצוע מהימן , נעים הליכות ובעל ניסיון עשיר המשרה תחושת בטחון אצל הלקוח. אשמח לפנות אלייך שוב בעתיד, לכל עבודת תחזוקה ו/או התקנה של תריסים וחלונות, וכמובן להמליץ עלייך בחום בפני חבריי ומכריי. כן ירבו כמוך.
מאחלת לך המשך הצלחה וחג שמח


סיגלי ריכלין

01/

פנחס הוא לקוח שלי בחנות המחשבים שאני מנהל בפתח תקוה וידעתי שהוא מיומן בעבודות תריסים ואלומיניום, נזקקנו לרשתות בחלונות הבית שאלתי את פנחס אם הוא עוסק גם ברשתות ברור שתשובתו היתה חיובית, הוא הגיע לקח מידה ל3 חלונות תוך יומיים הגיע והתקין ופתר לנו את העינוי מעקיצות של יתושים וחרקים למיניהם, חבל על הזמן בחיים שלי לא נתקלתי באדם שהמצויינות היא מילה בסיסית בעיסוקיו שעושה את מלאכתו ביושר, מגיע בזמן, מילה שלו היא מילה אין סיפורים ותוספות מוזרות למחירים.

איש ישר והגון.

 

גדי מור פתח תקוה

01/

ממליצים בחום והרבה הערכה על פנחס עבודות אלומיניום, התקשרנו אתמול להזמין ויטרינה דלתות-הזזה לסניף שלנו בכפר-סבא, באותו יום הוא הגיע לקחת מידות ונתן הצעת מחיר הוגנת וסבירה, היום בבוקר הויטרינה הייתה מוכנה. פנחס הגיע להרכיב לנו אותה במהירות ומקצועיות רבה-יישר כח!!!
יצאנו מרוצים עד השמיים אין מילים אחרות לתאר, קיבלנו שירות מהיום למחר מקצועי והגון.

חברת "טבע החיים"

01/

רציתי להודות לך מעומק הלב על השירות שנתת לי בהחלפת רשתות בביתי. אני מאוד ממליצה לפנות אליך לקבלת השירות מהטעמים הבאים:
1. ההגעה שלך היתה במידי ובתיאום עם השעות הנוחות לי.
2. ההגעה כללה שני ביקורים – אחד להערכת התיקונים ומתן הצעת מחיר והשני לביצוע העבודה. יש לציין כי שני הביקורים התקיימו באותו היום.
3. המקצועיות בקבלת ההחלטה בין תיקון הרשת לעומת החלפתה.
4. המחיר השפוי לזמן העבודה והחלפת הרשתות.
5. מתן עצות פרקטיות הן בנושאי התריסים והם בתחומים אחרים (בזכותך תוקנה ידית ברז המקלחון).מעל לכל התרשמתי מאוד ממאור הפנים והצניעות שלך.


תבורך, בריאות רבה, בברכה
ליאת

01/

אני חייב לשתף .
​הבוקר הזמנתי את פנחס לביתי לתיקון רשת שנקרעה ,תיקון קטן, הבחור תיקן על הדרך חלון נוסף ללא עלות דבר שלקח הרבה יותר זמן והשקעה מתיקון הרשת שלה הוזמן ולא גבה תשלום עבור התיקון!
פשוט אדם נעים מדהים ואמין! שנותן שרות מכל הלב (אני כבר המלצתי במקום למכר שזקוק לתיקון גם) פנחס תמשיך לתת שירות כזה מכל הלב

 

מורן מרין

01/

פנחס אתה אלוף

כפרה עליך אין על עבודה שלך אתה בנאדם זהב ומתקתק את העבודה כמו שצריך פעמיים היית אצלנו ואנחנו מרוצים מעבודתך המשיך ככה מכבדים

ואוהבים אותך

חגית פתח תקווה

01/

לפנחס הזגג,

תודתי לך על שעזרת לי ביום ו האחרון.

ערב קודם פרצו לדירתי ושברו את הזכוכית לרסיסים. הבנת שאני במצוקה,הסכמת לעבוד ביום שישי,

הגעת מהר, לקחת את החלון הענק לבית המלאכה שלך, ועשית עבודה מצוינת.

פחות משלוש שעות מאז קראתי לך לתקן ויטרינה עם זכוכית משוריינת שנשברה לרסיסים

ועד שהתקנת את הויטרינה עם זכוכית חדשה בחזרה בסלון ביתי.

כל זאת עם יחס יפה ולבבי ומתחשב.

אמליץ עליך, יישר כוח .

הלואי שרוב בעלי המלאכה בישראל היו נוהגים כמוך.

 

רונית אלישיב .

פתח תקוה, נווה גן.

01/

פנחס היקר ...

תודה רבה על התקנת החלונות המושלמת שביצעת בביתנו .

ממליץ בחום לכולם..

אדם עם לב זהב.

עבודה מקצועית..שירות אדיב ,מהיר ומחיר הוגן ביותר.

עדי זכאי מפתח תקווה!!!

01/

שלום לכולם חיפשתי מי שיתקן לי את התריסים בבית הגיעו "מומחים" שטענו שאי אפשר לתקן !!!

חברים טובים המליצו לי

המליצו לי על פנחס דמרי צילצלתי אליו הגיע אלי אדם נחמד ומעניין מקצוען בחסד תוך 10 דקות פתר לי את כל תקלות התריסים במחירים מאוד סבירים פנחס וחיוך אמיתי מומחה משכמו ומעלה מומלץ לכולם מכל הלב האיש ממש מוכשר ואמיתי המלצה מכל הלב שווה

שמחנו לקבל שרות מהיר, אמין, מחיר הוגן, נשמח מאד להעזר

בשרותיך בעתיד.

משפחת פלר.

01/

פנחס תודה על העבודה מצויינת

אתה בעל מקצוע טוב ועושה עבודה טובה. איכותי ובזמן.
נמשיך לעבוד ביחד תודה לך.

מרינה

01/

פנחס תריסים

מלנטה תודות לך!!
איש צדיק שכמוך!מספר אחד במקצוע! לב ענק!!

מברכת אותך למבול של פרנסה ! כי העושר שלך בא

ביושר ועל הדרך אתה עוזר גם אחרים.

 

מאיה נבלב

01/

לפנחס היקר!
תודה רבה על השירות המקצועי ועל טוב לבך,
הלוואי שבעולמנו יהיו עוד אנשים כמוך: ישרים, אדיבים וטובי לב. ושוב תודה רבה מכל הלב!

מאיה רמת גן

01/

אני הגעתי לאתר האינטרנט של פנחס במקרה לחלוטין, כשביררתי איך אפשר לעשות רשת נגד יתושים על חלון דריי- קיפ.
פנחס לא היה היחיד אליו התקשרתי - אבל הוא נתן את אחת ההצעות הכי טובות, הסביר ופירט על הפתרון, הסכים לעשות את זה מהמדידות שלי בכלל בלי לראות אותי, כיוון אותי וגם וידא שאני אכן מודד את המרחקים הנכונים, בדק שיש לו את החומרים הנדרשים,

הבטיח לעשות את זה באותו היום ועוד הקדים בשעתיים את הערכת הזמן שנתן לי. העבודה היתה מצוינת והמסגרת עם הרשת נכנסה בול עפ״י המדידות.

קיבלתי שירות ממדרגה ראשונה מאיש מקצוע מצוין. בהחלט אפנה אליו אם אצטרך בעתיד, ואמליץ לכל אחד.

 

תודה,

ויליאם.ש

01/

פיני אני רוצה להודות לך על העבודה היפה, על המקצועיות, והיחס החם ודואג שנתת לי,
לא ראיתי בעל מקצוע מדהים יותר ממך,אז שוב תודה ומקווה לראותך בקרוב איש יקר.

אילנית שריקר

01/

ברצוני לשתף אותכם ולהמליץ על בן אדם יקר מאוד שיצא לי להכיר במיקרה, דרך המלצה של אנשים, חיפשתי בעל מקצוע בתחום התריסים והחלונות בעקבות שיפוץ שביצעתי בבית, קיבלתי המלצות חמות על הבחור ולגבי המחירים שלו, חיפשתי גם באינטרנט בעלי מקצוע מהסביבה ושוב נתקלתי בבחור גם באינטרנט, לאחר המלצות שקראתי אליו החלטתי להתקשר לקבל הצעת מחיר. כך יצא לי להכיר את פיני, הגיע אליי הביתה לתת לי הצעת מחיר (ללא תשלום כמובן על ביקור), נתן לי מחיר שבאמת לא מתקרב לאחרים בשוק (אחרי עוד בדיקות שעשיתי) ולקח כבר מידות, פיני הגיע לאחר שלושה ימים עם כל הציוד והתקין בצורה מקצועית מאוד ללא פגמים, ניקה אחריו את כל הליכלוך שהיה לאחר ההתקנה, נתן עוד הנחה לאחר ההרכבה והתקשר שוב אליי לאחר מספר ימים לבדוק אם אנחנו מרוצים ושהכל תקין. תודה לך פיני על העבודה המדהימה שעשית והמחיר ללא תחרות שקיבלנו, הפגנת מקצועיות רבה בתחום וכמובן שהכרתי בן אדם ישר, הוגן ובעל לב רחב כל כך.

סתו וינוקורוב

01/

כשהתקשרתי לפנחס עם בקשה לתיקון תריסים - צ'יק-צ'ק הוא בא אצלינו וגם תיקן את הכל צ'יק-צ'ק.

איש נחמד ומקצועי שעושה עבודה איכותית במחיר לא פחות אטרקטיבי.

מומלץ בחום !

שנה טובה,

ויקי

01/

פנחס, יצאת צדיק..

רציתי להודות לך על שירות ואמינות. הזמנתי אותך כדי לקבל ממך הצעת מחיר עבור תיקון תריס ואתה במקום לספר לי סיפורים על כמה עולה ואיזה תיקון צריך התריס תוך כמה לחיצות ודחיפות יישרת לי את התריס וחסכת ממני הוצאה מיותרת. וכל זאת בשמחה רבה וכבדרך אגב.

תודה רבה על שירות, אמינות ואדיבות!

רותי חרץ

01/

פנחס מקצוען אמיתי.
הרכיב לנו חלון במרפסת שירות במקצועיות,תוך עמידה בזמנים ומתן שירות מעולה.

תודה פנחס !

יעקב שטר