תריסים לבית

חידוש והחלפת תריסים לבית,
חלקי חילוף לתריסים לבית.

ניסיון של 30 שנה בתחום.
מקצועי ויסודי.

שירות מהיר ואדיב,
במחיר הגון ובאחריות.

 

שירות באזור פתח תקוה והמרכז.

תיקון, התקנה ומכירת תריסי גלילה,

תריסים חשמליים, 

תריסי הזזה וכל סוגי התריסים לבית.

תריס חשמלי
תריס חשמלי

תריס גלילה חשמלי לויטרינה בבית או בעסק

תריס הזזה
תריס הזזה

תריס הזזה גדול לפתח של ויטרינה בבבית

תריסים לבית
תריסים לבית

החלפת תריסים

תריס חשמלי
תריס חשמלי

תריס גלילה חשמלי לויטרינה בבית או בעסק

1/5

התקנת תריסים לבית

תיקון תריסים, החלפת תריסים, חידוש תריסים, תיקון תריס גלילה, תיקון תריס חשמלי, החלפת מנוע לתריס חשמלי, תיקון תריס הזזה, החלפת תריסים ישנים, החלפת רצועה לתריס.

המלצות לתיקון תריסים

לכל מי שמחפש איש אלומיניום איכותי ברמות על (וגם לא יקר - שזה חשוב!) - אני ממליץ רק על פנחס מ"מקצוענים והגונים". פנחס היה אחראי על כל עבודות האלומיניום אצלנו בבית במסגרת שיפוץ מאד גדול שערכנו. מדובר בבית פרטי - וילה בת שלוש קומות - כך שאתם יכולים לתאר את היקף העבודה.
פנחס עשה לנו חלונות כולל תריסים בכל חדרי השינה, בנוסף - תריס חשמלי במטבח, תריס חשמלי ביציאה של הסלון לגינה, וגם תריס חשמלי לחנייה. עבודה גדולה, שכללה הרבה ידע טכני, ביחד עם הרבה מאמץ פיזי, וגם שימוש בהמון חומרי גלם.
פנחס דאג לספק את הסחורה מהר ובזמן. בנוסף - פנחס גם עבד בשיתוף פעולה מלא ביחד איתנו וביחד עם האדריכל שתכנן לנו את הבית - כך שגם הכל יצא מבחינה אסתטית מאד מתאים. הוא באמת איש יחיד במינו - גם מנומס וגם אדיב. אולי הבעל מקצוע שהיה לנו הכי נחמד לעבוד איתו, מבין כל בעלי המקצוע שהתרוצצו אצלנו בבית באותה תקופה. המלצתי עליו לעוד רבים ואחרים - ואני ממליץ עליו מאד גם לכם!

 

בתודה, שלומי מפתח תקוה

אם היה אפשר לדרג את פנחס יותר ממצוין - הייתי עושה זאת! פנחס הגיע לעשות לי עבודה של חידוש תריסים לבית (עבודה שכללה החלפה של תריס וזכוכית לויטרינה בסלון + החלפה של תריסים בשני חלונות בשני חדרי שינה).
פנחס הגיע אליי כדי לקחת מדידות - ביום שלמחרת כבר בא עם כל הסחורה להתקין! הייתי משוכנע שמדובר בסיפור שיקח לו לפחות בין שבוע לשבועיים עבודה - במקום זאת, תוך פחות מיומיים זכיתי לעבודה מוגמרת.
יצא הגון גם בעניין של המחיר כשביקשתי ממנו לדחות קצת את מועד התשלום, ולשלם לו מעט יותר מאוחר, הוא לא עשה פרצופים או יותר מדי עניינים, הרגיע אותי ואמר - שלם לי כשיהיה.

 

יניב זר מפתח תקוה

שלום לכולם חיפשתי מי שיתקן לי את התריסים בבית הגיעו "מומחים" שטענו שאי אפשר לתקן !!!

חברים טובים המליצו לי

המליצו לי על פנחס דמרי צילצלתי אליו הגיע אלי אדם נחמד ומעניין מקצוען בחסד תוך 10 דקות פתר לי את כל תקלות התריסים במחירים מאוד סבירים פנחס וחיוך אמיתי מומחה משכמו ומעלה מומלץ לכולם מכל הלב האיש ממש מוכשר ואמיתי המלצה מכל הלב שווה

שמחנו לקבל שרות מהיר, אמין, מחיר הוגן, נשמח מאד להיעזר

בשרותיך בעתיד.

 

משפחת פלר.

 

סוגי תריסים לבית

התקנת תריסי גלילה

תריסי גלילה לבית אשר נגללים אל תוך ארגז וניתנים להתקנה עם אפשרות הפעלה ידנית או חשמלית.

התקנת תריסי רפפה

תריסי שלבים לבית אשר מופעלים על ציר אופקי אשר ניתן לפתיחה וסגירה באמצעות לשונית.

התקנת תריסי הזזה

תריסים אשר נעים על פני מסילה אשר קבועה בחלון.

התקנת תריסי פתיחה

תריסי פתיחה נעים על גבי ציר המאפשר פתיחה פנימה או החוצה.