תריס חשמלי

שדרוג החלונות על ידי הוספת תריסים חשמליים איכותיים מאלומיניום, ללא ידיות למשיכה, לחיצה על מתג בקיר או על הכפתור בשלט ושלבי תריס גלילה חשמלי ינועו בקלות ובמהירות.

תריס חשמלי מאפשר הרמה והורדה של תריסים עד לגובה המדויק שדרוש לכם.
התאמה לכל מידת חלון, התקנה באזור פתח תקווה, מבחר צבעים, אחריות, שירות, מחיר הוגן.

תיקון, התקנה והחלפה של תריסים חשמליים, החלפת מנוע לתריס חשמלי.
המלצות רבות מלקוחותינו אשר רכשו או שדרגו תריס חשמלי ומוצרי אלומיניום אחרים.

אנו עומדים לשירותכם לכל שאלה ולכל תקלה לקבלת שירות תיקון לתריסי גלילה חשמליים באזור פתח תקווה.

החלפת מנוע תריס חשמלי

תיקון מנוע תריס חשמלי

תיקון תריסי גלילה חשמליים

החלפת תריס גלילה לחשמלי

 תריס חשמלי חדש

מאפשר את כניסת כמות האור המדויקת שתרצה בחדר.
 

המלצות תריסים

לכל מי שמחפש איש אלומיניום איכותי ברמות על (וגם לא יקר - שזה חשוב!) - אני ממליץ רק על פנחס מ"מקצוענים והגונים". פנחס היה אחראי על כל עבודות האלומיניום אצלנו בבית במסגרת שיפוץ מאד גדול שערכנו. מדובר בבית פרטי - וילה בת שלוש קומות - כך שאתם יכולים לתאר את היקף העבודה.
פנחס עשה לנו חלונות כולל תריסים בכל חדרי השינה, בנוסף - תריס חשמלי במטבח, תריס חשמלי ביציאה של הסלון לגינה, וגם תריס חשמלי לחנייה. עבודה גדולה, שכללה הרבה ידע טכני, ביחד עם הרבה מאמץ פיזי, וגם שימוש בהמון חומרי גלם.
פנחס דאג לספק את הסחורה מהר ובזמן. בנוסף - פנחס גם עבד בשיתוף פעולה מלא ביחד איתנו וביחד עם האדריכל שתכנן לנו את הבית - כך שגם הכל יצא מבחינה אסתטית מאד מתאים. הוא באמת איש יחיד במינו - גם מנומס וגם אדיב. אולי הבעל מקצוע שהיה לנו הכי נחמד לעבוד איתו, מבין כל בעלי המקצוע שהתרוצצו אצלנו בבית באותה תקופה. המלצתי עליו לעוד רבים ואחרים - ואני ממליץ עליו מאד גם לכם!

 

בתודה, שלומי מפתח תקוה

אם היה אפשר לדרג את פנחס יותר ממצוין - הייתי עושה זאת! פנחס הגיע לעשות לי עבודה של חידוש תריסים לבית (עבודה שכללה החלפה של תריס וזכוכית לויטרינה בסלון + החלפה של תריסים בשני חלונות בשני חדרי שינה).
פנחס הגיע אליי כדי לקחת מדידות - ביום שלמחרת כבר בא עם כל הסחורה להתקין! הייתי משוכנע שמדובר בסיפור שיקח לו לפחות בין שבוע לשבועיים עבודה - במקום זאת, תוך פחות מיומיים זכיתי לעבודה מוגמרת.
יצא הגון גם בעניין של המחיר כשביקשתי ממנו לדחות קצת את מועד התשלום, ולשלם לו מעט יותר מאוחר, הוא לא עשה פרצופים או יותר מדי עניינים, הרגיע אותי ואמר - שלם לי כשיהיה.

 

יניב זר מפתח תקוה

היגעתי לפנחס דרך לקוח מרוצה שלו שהמליץ לי עליו ללא הרף מה שהוביל אותי להתקשר אליו ללא היסוס ומחשבה.

הוא הגיע אלי איש נחמד מדבר ברור על הכל, לא משאיר שום עניין לספקות.

לקח מידות של כל החלונות בווילה שלי באורנית הבטיח מקסימום שבועיים אספקה... הגיע אחרי 10 ימים ותוך יומיים כל החלונות, ויטרינות ותריס חשמלי - הכל היה מורכב בצורה מצויינת, הופתעתי לטובה ועכשיו אני ממליץ עליו ואפילו בצורה הרבה יותר חזקה, האיש פשוט אמן וחכם רואה דברים שאפילו לא חשבתי עליהם ודואג לסגור ולסדר הכל בצורה מקצועית ואופטימלית אין עליו, אני ממליץ עליו בהמון חום האיש הוא איש טוב, מקצוען, מיומן והגון.

ממני שלחתי אותו להורי שגם הם יהנו ממגע ידו המקצועית, הוא החליף להם את כל החלונות, הויטרינות והתריסים בבית במחיר סביר והוגן. אני אישית המלצתי עליו לפחות לעוד כמה חברים ובני משפחה שנזקקו לשירות תריסים וחלונות, כולם ברכו אותי על ההפניה של האיש וגם הם ממליצים עליו בחום.

 

טל בר מפתח תקוה